якого выробника вибрати

Автоматику якого виробника можна купити у Львові?

До автоматизації своїх воріт, а точніше до підбору автоматики на відкатні ворота слід підійти дуже ретельно. Адже всі ми хочемо куплений нами привод працював якомога довше. Зараз на ринку ворітної техніки дуже багато виробників та моделей на різні смаки та розмір гаманця. Та не всі вони виготовляють справді якісну автоматику. В наш час, щоб заощадити багато заводів перейшли на використання більш дешевого матеріалу для виготовлення деталей. І якщо в кухонній техніці пластикові шестерні ще куди не йшло, то використання пластику в деталях для приводу приводить до дуже скорого виходу з ладу. Тому щоб знати, як обирати, розглянемо основні нюанси, на що слід звертати в першу чергу.

Як вибрати надійну модель

Перш за все звичайно слід визначитися з вагою стулки, на яку буде встановлена автоматика. Від неї залежить, наскільки потужною повинен бути двигун приводу. Та все ж досвідчені монтажники, які встановлюють подібну техніку вже не один рік рекомендують купувати з запасом, тобто на стулку вагою 250 кг краще обирати привід, який розрахований на вагу до 500 кг. Просто виробник вказує номінальну вагу стулки без урахування всіх можливих довісків і навантажень.

Також слід визначитися з інтенсивністю використання автоматики на воротах. Якщо привід буде встановлюватися на приватному подвір’ї, то можна придбати побутову модель, а якщо ж інтенсивність руху буде висока (паркінг або бізнес-центри і т. п.) – то тільки промислові моделі підійдуть. Якщо не правильно визначити інтенсивність, то можна або переплатити за не потрібну інтенсивність, або ж отримати зламаний привід через експлуатацію його за межами його можливостей.

А ще про один критерій ми уже описували вище. Приводи не повинні мати пластикових деталей в двигуні. Український клімат просто нещадний до такої техніки. Взимку шестерні перемерзають і можуть розкришитися. А влітку – навпаки сильно нагріваються і деформуються під дією ваги стулки. Тож всі адекватні продавці рекомендують купувати приводи тільки з металевими деталями в редукторі. Так техніка прослужить набагато довше.

Виробники, автоматику яких можна купити у Львові

Це далеко не всі критерії, та вони є самими основними. Ще також під час процесу вибору можна прочитати відгуки реальних покупців тієї чи іншої обраної моделі, подивитися відео-огляди і т. д.

Ми проаналізували ринок Львова і визначили, що автоматику для відкатних воріт тут продають від різних виробників. Якщо немає представництва самої фірми, то вона залюбки відправляє транспортними компаніями обрану Вами модель. Також є варіанти безкоштовного доставлення з оплатою при отриманні.  Так що, купити автоматику у Львові не затребує особливих зусиль. Головне – не поспішати і зробити виважене рішення, щоб потім не жалкувати.